login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
KKS Warmia Olsztyn - strona nieoficjalna
Ankiety
Czy na wiosnę uda nam się nie przegrać na własnym terenie ?
tak
nie
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Aktualności
O klubie
Terminarz rozgrywek
Kadra
Tabela
Sponsor "Jarys" Olsztyn
Zdjęcia
Typer
Tabela ligowa
Grupa 1
1.
Omulew Wielbark
63
2.
Orlęta Reszel
62
3.
DKS Dobre Miasto
55
4.
Victoria Bartoszyce
54
5.
Błękitni Orneta
45
6.
KKS Warmia Olsztyn
40
7.
Wilczek Wilkowo
38
8.
MKS Jeziorany
37
9.
Kłobuk Mikołajki
35
10.
Granica Bezledy
26
11.
Mazur Pisz
24
12.
Łyna Sępopol
22
13.
Zryw Jedwabno
22
14.
Polonia Lidzbark Warmiński
21
15.
MKS Szczytno
18
16.
GLKS Jonkowo
17
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
31
, wczoraj:
16
ogółem:
569 387
statystyki szczegółowe
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Robert Żygielewicz
bramkarz
8
0
0
0
0
0
705
89
2.
Arkadiusz Chwała
bramkarz
1
0
0
1
0
0
15
15
3.
Łukasz Woźniak
obrońca
8
4
0
0
1
0
667
84
4.
Dacjusz Tucholski (C)
obrońca
8
0
0
0
0
0
690
87
5.
Michał Głuch
obrońca
7
0
0
0
0
0
630
90
6.
Paweł Rutka
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Rafał Reska
obrońca
5
1
0
0
0
0
441
89
8.
Mateusz Koksa
obrońca
8
0
0
0
0
0
675
85
9.
Łukasz Oporski
obrońca
5
0
0
0
0
0
378
76
10.
Paweł Cichy
obrońca
7
0
0
0
0
0
379
55
11.
Maciej Rynkiewicz
obrońca
2
0
0
0
0
0
75
38
12.
Kamil Maternik
obrońca
1
0
0
0
0
0
90
90
13.
Przemysław Kowalski
obrońca
2
0
0
0
0
0
113
57
14.
Paweł Andrzejewski
pomocnik
3
0
0
0
0
0
122
41
15.
Mateusz Gwara
pomocnik
6
0
0
0
0
0
213
36
16.
Daniel Dębicki
pomocnik
7
0
0
0
0
0
537
77
17.
Sebastian Ilczuk
pomocnik
2
0
0
0
0
0
90
45
18.
Aleksander Kołakowski
pomocnik
1
0
0
0
0
0
45
45
19.
Tomasz Dąbrowski
pomocnik
7
1
0
0
0
0
550
79
20.
Paweł Szymański
pomocnik
1
0
0
0
0
0
45
45
21.
Karol Ollech
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
22.
Piotr Łukaszewicz
pomocnik
5
0
0
0
0
0
113
23
23.
Artur Butniewicz
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
24.
Paweł Grabski
pomocnik
1
0
0
0
0
0
15
15
25.
Dominik Wojciechowski
pomocnik
1
0
0
0
0
0
45
45
26.
Sebastian Bohdanowicz
pomocnik
1
0
0
0
0
0
18
18
27.
Piotr Bogdziewicz
napastnik
7
2
0
0
0
0
616
88
28.
Rafał Dobrowolski
napastnik
1
0
0
0
0
0
45
45
29.
Krystian Oleszko
napastnik
7
4
1
0
0
0
515
74
30.
Maciej Podejko
napastnik
1
0
0
0
0
0
3
3
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Janusz Czerniewicz
Trener
2.
Piotr Kulpaka
Lekarz współpracujący
3.
Dacjusz Tucholski
Grający asystent trenera
4.
Arkadiusz Chwala
Kierownik drużyny
Zegar
Musisz skonfigurować widget zegar w panelu.
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 27
KKS Warmia Olsztyn
-
MKS Szczytno
GLKS Jonkowo
-
Granica Bezledy
Mazur Pisz
-
Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
-
Kłobuk Mikołajki
Łyna Sępopol
-
Zryw Jedwabno
Wilczek Wilkowo
-
Błękitni Orneta
Orlęta Reszel
-
DKS Dobre Miasto
MKS Jeziorany
-
Omulew Wielbark
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
Zryw Jedwabno
1:4
KKS Warmia Olsztyn
2012-05-20, 14:00:00
oceny zawodników »
Najnowsza galeria
Warmia - Victoria
Ładowanie...
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Arkadiusz Chwała
10.00 (1 glos)
Robert Żygielewicz
10.00 (1 glos)
Krystian Oleszko
4 bramki
Łukasz Woźniak
4 bramki
Piotr Bogdziewicz
2 bramki
Krystian Oleszko
1 asysta
Łukasz Woźniak
1
Krystian Oleszko
5 pkt (
4 B + 1 A
)
Łukasz Woźniak
4 pkt (
4 B + 0 A
)
Piotr Bogdziewicz
2 pkt (
2 B + 0 A
)
Robert Żygielewicz
705 minut
Dacjusz Tucholski (C)
690 minut
Mateusz Koksa
675 minut
Arkadiusz Chwała
jeden raz
Wyniki
Ostatnia kolejka 26
Zryw Jedwabno
1:4
KKS Warmia Olsztyn
Granica Bezledy
0:3
Omulew Wielbark
MKS Jeziorany
1:1
DKS Dobre Miasto
Błękitni Orneta
1:4
Orlęta Reszel
MKS Szczytno
1:0
Wilczek Wilkowo
Kłobuk Mikołajki
4:1
Łyna Sępopol
Polonia Lidzbark Warmiński
1:7
Victoria Bartoszyce
GLKS Jonkowo
1:0
Mazur Pisz